0
<span>Wyprzedzamy swoją epokę</span> jak Nikola Tesla. Tworzymy zgodne z duchem czasu produkty dostosowane do potrzeb i oczekiwań klienta końcowego.-undefined

Wyprzedzamy swoją epokę jak Nikola Tesla. Tworzymy zgodne z duchem czasu produkty dostosowane do potrzeb i oczekiwań klienta końcowego.

O nas

Od 2004 roku jesteśmy liderem polskiej branży usług prawnych. Zajmujemy się kompleksową obsługą ubezpieczeń Asysty Prawnej i Ochrony Prawnej.

Nasza oferta skierowana jest do rynku B2B. Działamy na zasadzie outsourcingu współpracując z największymi firmami w Polsce. Jako prekursorzy tych usług na polskim rynku, możemy pochwalić się dużym doświadczeniem.

Działamy podobnie jak kancelaria prawna, zapewniając swoim klientom dodatkowe korzyści - przede wszystkim dostępność, elastyczność oraz szybką pomoc prawną. Jesteśmy inicjatorem Telefonicznej Asysty Prawnej umożliwiającej klientom bezpośredni, całodobowy kontakt z prawnikiem.

Będąc liderem polskiej branży likwidacji szkód z ubezpieczeń Ochrony Prawnej i świadczenia Asysty Prawnej od kwietnia 2015 roku zostaliśmy przyjęci w poczet członków RIAD (Rencontres Internationales des Assureurs Défense) – międzynarodowej organizacji, która zrzesza firmy, dostarczające usługi w zakresie ubezpieczenia Ochrony Prawnej.

Na bieżąco śledzimy na europejskim rynku trendy i nowości ubezpieczeniowe.

Tworzymy własne produkty lub implementujemy sprawdzone rozwiązania stosowane w innych krajach.

Naszym celem jest zapewnienie klientom szybkich i trafnych odpowiedzi na nurtujące ich zagadnienia prawne.

Dzięki innowacyjnym narzędziom zapewniamy swoim klientom wysoką jakość obsługi dostosowaną do ich potrzeb i oczekiwań.

Celem jest satysfakcja klienta.